Image marketing

Image marketing je klíčovým prvkem vaší digitální prezentace, který může značně ovlivnit vnímání vaší značky. Přestože může být váš text, SEO a PPC kampaně na vysoké úrovni, nízká kvalita obrázků může značně snížit celkový dojem.

Image marketing zahrnuje vytváření kvalitních a reprezentativních obrázků, které odpovídají vaší značce a produktům. Dobře zvolené obrázky mohou pomoci představit a prodat váš produkt, zatímco nekvalitní obrázky mohou narušit i nejlepší prezentaci.

Třebaže se zdá, že v dnešní době je snadné pořídit kvalitní fotografie, nesprávně vedený image marketing může být zbytečnou chybou. Jeden z inspirujících příkladů dobrého image marketingu je brněnská cukrárna Sorry – pečeme jinak, která úspěšně prezentuje své netradiční dorty.

Pečeme trochu jinak | Grou.cz |Image Marketing

Zatímco některé firmy se spoléhají na kontroverzní taktiky, jako jsou modelky v podvazcích pro prezentaci jakéhokoli produktu, kvalitní image marketing vyžaduje více než jen odvahu a šokování. Pokud máte potíže s návrhem svého image marketingu, doporučujeme konzultovat s marketingovými odborníky.


–> Chcete marketing nebo se chcete dozvědět o PPC o něco víc? Podívejte na naše služby, případně nám rovnou napište nebo zavolejte a domluvíme si společnou schůzku.

15 minutová konzultace ZDARMA!

Zarezervuj si úvodní schůzku online ještě dnes.