Klienti

Reference

Důvěřuj ale prověřuj

Weby z naší dílny

Malá ukázka naší práce

e-shop prodávající sladkosti z celého světa

Weby z naší dílny + komplexní marketing

Vytvořili jsme kompletní koncept e-shopu od designu až po realizaci samotného e-shopového řešení. Po úspěšném spuštění webu jsme zahájili komplexní marketingovou strategii pro tento projekt, která zahrnuje PPC, správu sociálních sítí a e-mailové kampaně.

Pediatr-cl s.r.o.

Jednoduchý web dle zadání

Vytvořili jsme jednoduchý a přehledný web pro ordinaci Pediatr-CL s.r.o. dle zadání. Rychlost, přehlednost a jednoduchost na prvním místě.

Klient reklamní agentury grou.cz | pediatr-cl.cz

Asistujem s.r.o.

Weby z naší dílny + komplexní marketing

Jsme vděční, že můžeme být součástí zrodu tohoto zajímavého a revolučního projektu pro virtuální asistenci. Zodpovídáme za design a kompletní tvorbu webu. Zajišťujeme také veškeré marketingové aktivity pro tento projekt, včetně PPC, správy sociálních sítí, obsahového marketingu a e-mailových kampaní.

Certifikace

Jsme pratneři Googlu

Naše tvorba

@grou.cz

4 body jak uspět na sociálních sítích! Bonusový tip - 5. Interagujte ze svým publikem. Snažte se je co nejvíce zapojit a poznat. Musíte znát vaše publikum víc než oni vás! #socialnísítě#tiktoktips #obsahovymarketing #digitálnímarketig #insagramtips #videomarketingtips #videomarketinghacks #videomarketing #foryoupage #foryou

♬ původní zvuk - Grou

Chcete nezávaznou schůzku?

Tak na co čekáte, napište nám!

15 minutová konzultace ZDARMA!

Zarezervuj si úvodní schůzku online ještě dnes.