Logo

Logo je grafický prvek, který reprezentuje značku nebo organizaci. Často je kombinací logotypu (název společnosti v určitém typografickém stylu) a piktogramu (jednoduchý obrázek nebo symbol), které společně vytvářejí rozpoznatelný obraz značky.

Když se řekne logo, co vás napadne? Pravděpodobně si vzpomenete na ikonická loga velkých značek jako je Apple, Coca-Cola, McDonald’s nebo Nike. Tyto značky se svými logy staly nedílnou součástí našeho každodenního života.

Logo má klíčový význam v marketingu. Je to první věc, kterou si lidé o značce všimnou, a často je to také první věc, na kterou si vzpomenou, když se o značce mluví. Kvalitní logo pomáhá vytvářet a upevňovat identitu značky.

Design loga by měl být jednoduchý, snadno rozpoznatelný a měl by dobře reprezentovat hodnoty a cíle značky. Kreativita a styl jsou v tomto procesu naprosto klíčové. Proto je návrh loga většinou svěřen profesionálním grafickým designérům, kteří dokážou přenést esenci značky do jednoduchého a efektivního vizuálního zobrazení.

–> Chcete marketing nebo se chcete dozvědět o našich službách něco víc? Podívejte na naše služby, případně nám rovnou napište nebo zavolejte a domluvíme si společnou schůzku.

15 minutová konzultace ZDARMA!

Zarezervuj si úvodní schůzku online ještě dnes.