Pinterest

Pinterest je populární sociální platforma, kde můžete najít obrovské množství inspirace prostřednictvím fotografií, ilustrací a vizuálních návodů na různá témata, jako jsou domácí dekorace, nábytek, oblečení, zahrada a hobby. Název Pinterest pochází z anglického slova “pin”, což znamená “připnout”, protože na této platformě můžete “připnout” různé obrázky na své virtuální nástěnky. Pinterest poskytuje možnost buď sbírat inspiraci od ostatních, nebo ji sami poskytovat ostatním. Můžete také sdílet své nástěnky s ostatními uživateli.

Pinterest také poskytuje výbornou platformu pro marketing. Pokud máte produkt nebo službu, která je vizuálně atraktivní, můžete její obrázky “připnout” a dosáhnout tak velkého množství potenciálních zákazníků. Kromě toho můžete získat sledující a dokonce si zřídit speciální business účet, přes který můžete vydělávat, pokud má to, co nabízíte, fanouškovskou základnu.

Správa sociálních sítí - grou.cz

–> Chcete marketing nebo se chcete dozvědět o sociálních sítí něco víc? Podívejte na naše služby, případně nám rovnou napište nebo zavolejte a domluvíme si společnou schůzku.

15 minutová konzultace ZDARMA!

Zarezervuj si úvodní schůzku online ještě dnes.